Vai pirkt slidas ziemas beigās uz atlaidēm un kredītā?

ZiemaĻoti daudziem cilvēkiem patīk slidot. Turklāt daudzi ne tikai slido dažādās slidotavās, bet arī nodarbojas ar hokeju, amatieru vai citos līmeņos. Gadījumos kad slidošana ir gana liela daļa jūsu dzīves, slidu iegāde var būt ļoti svarīga, diemžēl, labas slidas arī maksā vairāk kā slidas tiem, kas reizi  pa reizei aiziet uz tuvējo slidotavu nedaudz paslidot. Tādos gadījumos nav tik svarīgi cik labas, dārgas un kvalitatīvas ir slidas, taču ja vēlaties slidot vairāk, nopietnāk, slidu kvalitāte ir svarīga. Tad arī slidu maiņa ik pa laikam ir ļoti svarīga.

Kvalitatīvu slidu iegādei jūs varat izvēlēties vairākus veidus. Varat aiziet uz veikalu jebkurā brīdī un tās iegādāties skaidrā naudā vai kredītā, vai varat meklēt lētākos, izdevīgākos piedāvājumus, atlaides un īpašus piedāvājumus. Ļoti bieži tieši pēc sezonas beigām, cenas šādām precēm krietni samazinās. Pārdevēji izpārdod pāri palikušās preces, veco kolekciju pirms jaunās ieviešanas un kopumā, sezonas beigas ir laiks, kad viss ir pieejams izdevīgāk nekā tad, kad pieprasījums ir lielākais, jo visi vēlas slidot un laiks tam ir tikko sācies.

Ja vēlaties iegādāties dārgas slidas, tad sezonas beigas ir labākais laiks kad to darīt, lai nedaudz ietaupītu. Protams, ne vienmēr tā tas ir, jo kvalitatīvākās preces savu vērtību var nezaudēt neskatoties uz sezonu. Taču vairumā gadījumu, pārdevēji veido akcijas un atlaižu periodus, lai atbrīvotos no uzkrājumiem un pārpalikumiem.

Tātad, zinām kad labāk iepirkties, bet vai izmantot kredītu? Ja esat liels slidotājs un patiesām vēlaties kvalitatīvu inventāru nākamajai sezonai, bet finanses neatļauj iztērēt pietiekoši daudz naudas slidām uzreiz, kredīts var būt ļoti vilinošs. Tas arī nav nekas slikts, ja to pārdomājat un esat gatavi maksāt korekti un bez liekām problēmām. Tas ir galvenais faktors kurš ir jāņem vērā veicot šādu pirkumu kredītā. Slidas nav pirmās nepieciešamības prece, līdz ar to, jums ir jāpārliecinās ka šie maksājumi jums netraucēs. Ja aizņematies ātro kredītu slidu iegādei, tad piedāvājums ir jābūt ļoti izdevīgam un ierobežotam gan daudzumā gan laikā, jo iekrāt pirkuma veikšanai vienmēr ir drošāk.

Ja zināt ka iegādāties slidas ir ļoti svarīgi, labākais variants ir jau laicīgi iekrāt naudu pirkuma veikšanai, taču kredīts ir alternatīva kuru varat izmantot. Rūpīgi pārdomājot šo soli, liekām problēmām rasties nevajadzētu. Pats svarīgākais ir rūpīgi apdomāt savas iespējas un vajadzības. Tikai tad, jebkurš kredīts, ir pieļaujams ar mazākajiem riskiem. Ieejot veikalā, redzot preci un uzreiz to pērkot kredītā, jūs varat iekulties pat ļoti lielās nepatikšanās. Mūsdienās vairs nav sev jāatsaka tikai tāpēc, ka makā nepietiek naudas, bet tas nenozīmē ka tas vienmēr ir jādara tieši ar kredīta palīdzību.